Свого протеста вони сформулювали просто

 
 

Свого протеста вони сформулювали просто
 

У клуні засідали виключно заможненькі, кріпкенькі господарі.
Тримаючи в руках ціпки, порадливо гомоніли:
— Не спроможне земство підсобити, будемо католиків просити хазяйські землі врятувати...


Интернет реклама УБС

 
Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС  


Та лише земська верховода — Симон Блекота — став ногою на дишло, гомін їв клуні вщух. Господарі стіихли й благоговійно скинули смушкові шапки.
Терешко Тягниряднодосебе і Микола Винник стрималися. Овечих шапок не здійняли. Свого протеста вони сформулювали просто і ясно: «Де він, сукин син, на нашу голову взявся? Отакі прибуточки різонув!»
Збори в широкій клуні поділилися на різні хліборобські угрупо,1-вання і корпорації. На гарбі зліва розсілася перша опора земської програми «Аграрно-степова спілка».
її лідер Кирило Тугокопилий на полудрабках чванливо копилив губи: першим пропихаюся у свати хутірської коаліції.
На другій гарбі вмостилася «Просвітянсько-лісова філія».
Вожак філії, кругленький, повненький Варивон Кирпатий, серед присутніх вигідно виділявся високим уповноваженням. На його плечі поклали духовну місію: реорганізувати хутірський церковний синкліт, лозиною загнати розпроклятих екзархистів у світле автокефальне лоно.
Осібно на свіжому сіні сиділа нейтральна трійця цукрозавод-чиків.
До нейтральних записався і колишній волосний старшина Мусій Нетесаний. І йому в клуні найшли державну роботу: доручили персонально охороняти земського діяча.
Свої нові функції Нетесаний чесно виконував. Тримав у руках суху дрючину й зірко пильнував: чи всі присутні дихають лояльно.
Словом, пильний охоронець даром хліба не їв. Увійшовши в роль, він аж двічі натякав сиротливій штунді:, «Кайтеся! Переходьте в нашу віру. Тягніть первачку!»
Тягниряднодосебе сигнали урядової дрючини не зрозумів і тихенько шепнув своєму раднику:
— Микишо! Чи ти розумієш, що нам оте мурло патякає?
Винник краще розумів рухи суворого охоронця.
— Воно вимагає залити суху пельку! — доповів.
Старообрядець помислив, подумав і коротко кинув Виннику:
— Глаголь! Чорт з тобою! Промочимо! Гони гривні! Нетесаний не полінувався, черконув лагідненьку записочку: «Вашу руку, дорогі спільники! Валюти хватить. Ниньки конфіскували два глечики керенок. Будуть і гривні... Друкують... Радий верховоді доложити: внутріспілкову кризу усунено...»

 

 

Быстрая организация концертов , организация нового года

 

Конспекти уроків — це зібрання конспектів уроків з різних предметів, це той базис, на якому будується урок: що вчитель має розповісти учням, що учні мають обов'язково вивчити та які завдання зробити, які відеоматеріали та ілюстрації варто продемонструвати, що слід дати на додаткове опрацювання та домашнє завдання.Обновлен 06 окт 2014. Создан 20 дек 2013 

vk.com/znakomstvavukraine