Яким чутливим стає тоді чоловік?

 
 

Яким чутливим стає тоді чоловік?
 

Смиренний брат Терешко Тягниряднодосебе, не будемо критися, горілчане виробництво поставив на досить широку ногу.
Сам, боже борони, краплі в рот не брав.


Интернет реклама УБС

 
Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС  

Усі високоградусні краплі з християнською добротою по скромних цінах ближнім своїм роздавав... Пляшечка — гусеня, друга — каченя, дві вряд — рябеньке» порося...
Та й рук своїх благочестивих не поганив. Переклавши оце марудне діло вправнішим... З міста Полтави викликав спритненькогсо чоловіка — крутія  і  словесного  мутія  Микишу  Винника.
Прізвище своє Винник цілком виправдовував. Умів словом мутити й з прілого хліба винне питво варити.
Монтаж ґуральні багато часу не забрав: затратили дві темненьких нічки.
Ґуральню ловко замаскували в густоті вітвистих столітніх дубів край хутора й з божою допомогою почали кип'ятити й варити...
Люб'язно коректний, знавець біблейських легенд Микиша Винник літніми лагідними вечорами прихильникам Бахуса частенько викладав рекламно-популярні лекції.
— ...Первак нашої фірми, чудесно збуджуючий напій. Ніщо в світі: так легко не збуджує, як наш шістдесятиградусний первак!
— Громадяне! Запевняю — чарівне питво! Воно має чудодійну силу: одним пахом впливає на людину. Самий дужий чоловік з двох кухлів впадає в дитинство. Вихиле, ляже і лежить у бур'яні, як невинне дитятко. В'яжи його, сповивай... Сунь йому в рота мокру соску, пхни і сухий кізяк — байдужісінько. Буде нерухомо лежати і оком не моргне...
Популярні лекції завбачливий Винник доповняв дохідливою, дійовою практикою: чемненько підносив слухачам на пробу з череп'яної миски ще теплого перваку. Але спочатку мочив власні губи.
Сьорбне й промовить— пробуйте! Ранком націдили. Животворніше святвечірнього озвару. Цілюще! Хворіють зуби, перехиляйте оцю тикву і будьте певні — зуби заніміють!
— Господи праведний! Господи наш милий! Яким чутливим стає тоді чоловік? Сам себе вилікує і гуманно йде сусіда рятувати: качалкою пробує сусідські зуби оздоровляти!
— Братці! Православні! Уживайте райське питво! Несіть копійки! В кого копійочок чортма, тягніть гусенята, каченята, поросята...
— Голубчи'ки мої дорогі! Милостивий нічим не гребує, приймає і гусятину, і поросятину...
Посилюючи вплив на аудиторію, кмітливий Винник пускав в оборот і пожовклі сторінки древнього біблейського сказання.
...Рятівні каплі!.. З любої лихої біди рятують тебе. В біблії, глава п'ята, сторінка п'ятдесят п'ята, чорним по білому вимовлено: «І розгнівився господь бог на невірність людську. Мнозі холодної небесної води пужонув. Світовим потопом сорок деньків лило. Тюжило день і ніч. Гкбіль! Куди тікати, де ховатися? Мудрий муж Ной першим зрозумів: тікай в корчму! Сховайся, закуси і пережди обложний сорокаденний дощик!»
— Мої любі брати! Будьте бадьорі — уживайте наші душоспасительні капельки. Хай вас потоп не лякає! Хай вам буде море по коліно.
Часом словесного витівника нагло перебивали. Тягниряднодоссбе не витримував біблейських длинот й з чорного ходу жебонів:
— Не забивайте людям баки. Торгуйте! Коли там діло було, а ви розсусолили... Он чоловік жертву вечірню приніс. Бачите, сухого язика показує? Хоче за здоров'я принесеної овечки горляночку промочити. Не мучте людину! Ублаготворіть жаждущого, а я покірливу вівцю в хлів зажену.
Але хіба ти паршивенькою овечкою удовольниш вимогливого Винника.
Попередня фінансова діяльність на ниві духовній Микишу Винника практично навчила: з одним овечим хвостом далеко по небесній драбині не полізеш.
Не спроможна вгору підсадити й застаріла екзархистсько-цер-ковна форма: врозбрід торгувати лойовими свічками...
Винник добре знав: до свічок і до кадила треба ще й плідно язиком працювати. Красивим біблейським словом одухотворити заблука-лі душі, а овечки — божа тварина — покаянно самі вовну в корчму принесуть. Отарами прибіжать...
Та незважаючи на кмету проповідника й на те, що Винник був клепаний на язик, прості відвідувачі простим словом притис-ли дійшлого євангеліста до самої стіни. Не вірять, щоб, заливши очі, можна в пітьмі по грязюці долізти босому до райських вершин.
— Може, воно й так, — сказав долинчанин в стоптаних постолах. — Може, кому-небудь і пощастить в рай потрапити... Та, мабуть, це дуже довга пісня? І довга, і тяжка... Ми з кумом Юхимом учора до сліз переживали й уболівали, дивлячись, як наш праведний дяк на чотирьох рачкував до райських воріт. Боже, боже! Яка це пекельна робота. Та ще бідолаха збився з прямої стежки і увесь вечір шпарив вонючим рівчаком...
Винник перебив:
— Кожен дяк — свиня! Які б він божі тропарі не вичитував, якби він не маскувався непомітно підлізти на чотирьох — ні дякам, ні попам жоден апостол райські двері не відчинить. Церковних брехунів у рай не пускають... їм одна дорога — вогненне пекло...
Кого будуть немилосердно пекти на тому світі, долинчан це не вдовольняло. їх цікавила земля і хліб.
— А скажіть, будь ласка, в якій волості, п'ятьма хлібами цілу слободу нагодували? й з якого амбара зерно брали: з старообрядницького чи в Тугокопилого позичали?
Винник молитовно склав руки.
— Братці! Хай йому грець! Хто та кого там в старовину годував? Давайте краще вип'ємо!
Але долинчани ні — не те. Не п'ють. Не хотять пити, хотять правду знати.
— Скажіть, чого воно отак: мілійон голодує, а десяток жирує? У хуторі амбари від хліба тріщать, а в слободі з голоду дітки пищать. Як воно в біблії про це сказано?
— Братці! Прошу вас! Забудемо чвари!
А тут, як на той гріх, Тягниряднодосебе невпинно калатає й калатає.
Винник і сюди, і туди — жебонить клятий. Не стримавши гніву, гукнув у двірну щілину:
— Чого ти грюкотиш? Чого ти бубониш? Щоб тобі заціпило? Хіба не чуєш — в модельні бунт?

 

 

Свет и Очаг предлагает потолочный светильник svetresurs для кухни . Широкий ассортимент.

 

Конспекти уроків — це зібрання конспектів уроків з різних предметів, це той базис, на якому будується урок: що вчитель має розповісти учням, що учні мають обов'язково вивчити та які завдання зробити, які відеоматеріали та ілюстрації варто продемонструвати, що слід дати на додаткове опрацювання та домашнє завдання.Обновлен 31 авг 2014. Создан 20 дек 2013 

vk.com/znakomstvavukraine