ПОРА ПІДСНІЖНИКІВ

 
 

ПОРА ПІДСНІЖНИКІВ
 

Найсвітліше у листяному лісі буває ранньої весни. Під сонячним промінням швидко збільшуються чорні круги талої землі навколо дерев. На очах з'їдає останні ніздрюваті кучугури снігу південний теплий вітерець.


Интернет реклама УБС

 
Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС  

Задзюрчали по вибалках струмочки.
Грунт ще не просох, і десь на півшляху до великої ріки була тала вода, а над землею, вкритою перепрілим торішнім листям, вже піднялися ранні квіти.
Розкрилися грона пролісків, схожих на небесну блакить. Поодинці визирнули підсніжники. Між зеленими листочками загорілись жовтенькі зірочки гусячої цибульки...
Світло, тепло розбивають панцир на бруньках. Вже недалеко той час, коли оксамитовим серпанком молодого листячка вкриються розлогі крони кленів, лип і затінять нижній ярус лісу.
Проте наші ранньоквітучі рослини встигнуть до цього відцвісти. Так швидко ростуть вони завдяки своїм цибулинам — кореневищам з поживними речовинами. Анемони, медуниця, чистяк, ряст, проліски, гусяча цибулька — це все наші підсніжники — рослини, що починають рости напровесні ще під снігом. Підсніжники бувають тільки у листяних лісах, де м'яка підстилка з сталого листя охороняє їх від замерзання.
Період пробудження природи: від перших таловин на пагорбках і до розпускання бруньок на деревах — весна підсніжників. Хочеш зібрати в цей час букетик ранніх квітів, вирушай у листяний ліс. Коли квітнуть підсніжники — лунають пісні перших пернатих посланців весни.
З лазурового неба безупинно ллється спів жайворонка. Мажорно висвистують зеленушки. Гарненькі  зяблики сповнюють  повітря  дзвінкою треллю.
Свистять біля пташиних будиночків, дбайливо розвішаних юннатами, голосисті шпаки.
Пора підсніжників, перших прилітних птахів ось-ось зміниться зеленою весною.

 

 

Мебель в аренду предлагает аренда столов разного цвета . Консультации менеджеров.

 

Конспекти уроків — це зібрання конспектів уроків з різних предметів, це той базис, на якому будується урок: що вчитель має розповісти учням, що учні мають обов'язково вивчити та які завдання зробити, які відеоматеріали та ілюстрації варто продемонструвати, що слід дати на додаткове опрацювання та домашнє завдання.Обновлен 28 авг 2014. Создан 03 дек 2013 

vk.com/znakomstvavukraine